7/24 Destek Pzt - Cmt 09:00~18:00
Email info@makroeticaret.com Hemen Ara! 0850 307 77 56

Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Website

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web siteleri alanında binlerce müşterisinden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini geliştiren altyapımız tasarımlarında kullanacağı görsel ögelerden site içeriğine, domain seçiminden sistem ihtiyacına kadar tüm algoritmalarda işletmenizin ihtiyaçlarının tespiti ve projelendirme konularında alanının önde gelen firmalarından biridir.

Makro e-ticaret deneyimler ve ar-ge ışığında sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlar, önceliklerinizi bilir. Tüm web site tasarımlarında kullanılan görsellerden içeriğe, SEO ve programlama aşamasına kadar her adımda web de erişilebilir olmanız, yeni pazarlar, yeni müşteriler ve sağlayıcılar bulmanız vb. konuları hedefler.

İstanbul’ daki merkezi lokasyonu, 7/24 açık teknik desteği, profesyonel grafik, yazılım, reklam departmanları ile makroeticaret.com benzersiz güçlendirilmiş kurumsal hizmetler sunar.

İşletmenizin internete taşımaya buradan başlayalım!

İnternetin sınırsız kullanıcı ağında bugün kişisel projenizin yada kurumsal projenizi internet ortamına taşımak için bir adım atın.. İnternet kullanıcılarına hitap eden, güvenli, hızlı ve kaliteli bir websitesi ile internete çıkın.. İnternette ki yerinizi koruyacak, yükseltecek ve sürekliliğinizi arttıracak çalışmalarla hizmet veren bir web proje çözüm sağlayıcısı olarak bizimle iletişime geçin..

Bizde herkese, her projeye ve her plana göre bir çözüm bulunur.

Kurumsal Website Fiyat Teklif Formu

Hemen şimdi kurumsal website fiyat teklifi alın.. Yandaki formu doldurarak yada e-mail atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Satışhello@makroeticaret.com

 Hemen Ara! 0850 

  Kurumsal Websitesi
  E-Ticaret Paketleri
  E-İhracat Paketleri
  E-mail Marketing
  SEO
  Reklam ve Sosyal Medya Yönetimi
  Marka Yönetimi

  Web İhtiyaçlarınızın Belirlenmesi

  Her web projesinin sektörel ve demografik olmak üzere bir çok spesifik tasarım ve geliştirme süreci mevcuttur. Bizim için her proje özeldir. Onun için websitenizin tüm ihtiyaçlarını belirleyerek başlıyoruz.

  Uygulama ve Entegrasyon Süreci

  Web projeniz için ön hazırlığı ve proje yöntemleri hazırlandıktan sonra bu çalışmaların gerçekleştiği ve diğer platformlarla entegre çalışmasını sağlayacak çalışmaların gerçekleştiği bir süreç ile devam ederiz.

  Yayınlama ve Takip Süreci

  Websiteniz tamamlandığında beta versiyonu ile onayınıza müteakip yayına alır ve takip ederiz.. Her web projesi yayına alındıktan sonra takip edilmelidir. Bu süreçte websitenizi takip eder; herhangi bir hata, güvenlik sorunu varsa çözmek ve kullanıcı deneyimi adına geliştirmek adına takip ve güncelleme hizmetleri sağlarız.

  Destekleyici Çalışmalar ve Süreklilik Süreci

  Websiteniz yayında, teknoloji altyapısı, güvenliği, 3. parti yazılımları tüm omurgalarıyla yayında ve takip ediliyorken, sitenizin gelişimine etki edebilecek kullanıcı deneyimi hizmetlerini arttıracak, sistem performansınızı geliştirecek ve sitenizin sürekliliğini arttıracak remarketing çalışmalarını sağlarız.

  Çalışmalarımıza Gözatın!

  Çalışmalarımızı siz değerli kullanıcılarımızla şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.