7/24 Destek Pzt - Cmt 09:00~18:00
Email info@makroeticaret.com Hemen Ara! 0850 307 77 56

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Search Engine Optimization

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir.

Arama motorları arama sonuçlarının suistimal edilmemesi için bu kriterleri yayınlamamaktadır, ancak bazı ipuçları verilerek en azından nelerin yapılmayacağı konusunda bilgi vermektedir. İnternetin günlük yaşamda ve ekonomik anlamda gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dijital pazarlamanın bir alt koludur.

Anahtar Kelimeler ve Keywords Çalışmaları

Websitenizin anahtar kelimeleri, meta dataları, meta açıklamalarının yapılandırılması sağlanır.

Teknik SEO

Websitenizin kodlarına teknik seo çalışması yapılarak, arama motorlarının sitenizi tanıması ve index alarak üst sıralarda çıkmasını sağlarız.

Backlink

Backlink hizmetleri ile siteniz başarılı sitelerce referans gösterilir, sitenizin arama motolarının beslendiği DMOZ başvurusunun yapılması, takibi ve Alexa Dünya ve Alexa Ülke sıralamasına girmesi sağlanır. 

Arama Motorlarına Kayıt

Bilindik en çok kullanılan arama motolarına kayıt ve optimizasyon iş/işlemleri yapılır.

Düşük Seo ücretleri ile Web Pazarlama Maliyetinizi Düşürün

Bugün profesyonel bir SEO desteği alarak, sitenizi hakettiği değeri görmesini sağlayın. İnternet siteniz düzgün yapılandırılmış bir SEO çalışması ile arama motorları ile kolayca bulunur, tanınır ve indekslenmesi sağlanır ve arama motoru sıralamalarda önemli artışlar sağlar.

Anahtar kelime seçimindeki yanlışlıklar, yanlış site başlığı seçimi, javascript menü kullanımı, içeriğin güncel olmaması, spam backlinkler, SSL güvenlik sertifikası olmayan siteler, desteklenmeyen web teknolojileri ile sıkça rastlanan SEO hatalarına düşmeyin.. 

Hemen şimdi SEO desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düşük Seo ücretleri ile Web Pazarlama Maliyetinizi Düşürün

Dergi veya gazete reklamı benzeri diğer reklam çeşitleri ile karşılaştırıldığında düzgün iyileştirmesi yapılmış Google  seo fiyatları düşük maliyetle çok daha nitelikli ziyaretçi – müşteri kazandırmakta. Uzun vadede firma gelişimine ciddi katkılar sağlamakta. Birçok firma kendi bünyesinde arama motoru iyileştirmesi için eleman çalıştırmaya başladı. Bunun yerine; deneyimin ve pazarlama bilgisinin çok değerli olduğu ücretli seo çalışmalarını dışarıdan  danışmanlık alarak yürütmek, hizmetin kalitesini arttırdığı gibi maliyetini de düşürmektedir.

SEO Fiyat Teklif Formu

Hemen şimdi SEO fiyat teklifi alın.. Yandaki formu doldurarak yada e-mail atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

 Email hello@makroeticaret.com

 Hemen Ara! 0850

  Kurumsal Websitesi
  E-Ticaret Paketleri
  E-İhracat Paketleri
  E-mail Marketing
  SEO
  Reklam ve Sosyal Medya Yönetimi
  Marka Yönetimi