7/24 Destek Pzt - Cmt 09:00~18:00
Email info@makroeticaret.com Hemen Ara! 0850 307 77 56

OKOZMETİK.com

E-Ticaret, Web Geliştirme, Sosyal Medya ve Reklam Yönetimi, Marka Yönetimi

OKOZMETİK.com tüm digital işlerinde MAKRO E-TİCARET entegre çözümleri ile hizmet almaktadır.

Sıkı Takipteyiz!

Hem arama motorlarında, hemde hem websitesinde hemde pazarda sıkı takipteyiz! Çünkü, kullanıcılarımızın Dijital danışmanlığını yapmak demek, düzenli ve sıkı bir takip gerektirir. Görünüm, Kurumsal Kimlik, Websitesi Sorunları, Rakip Analizleri boş bırakmaya gelmez.. 

İşte tamda bunun için MAKRO E-TİCARET var.. Kullanıcılarımızın sorunlarını görmek, bulmak, tespit etmek.. Danışmanlık ederek ilgili aksiyonları almalarını sağlamak.. İşleriyle büyümek ve büyütmek.. 

Proje Detayları

OKOZMETİK.com MAKRO E-TİCARET Dijital Hizmet Altyapısındaki çözümlerden “E-Ticaret, Web Geliştirme, Sosyal Medya ve Reklam Yönetimi, Marka Yönetimi” hizmetleri almıştır. Alınan hizmetin desteği ile arama motorlarında tüm ürün gruplarında Google arama motoruna yazıldığında üst sıralarda çıkmaktadır.

OKOZMETİK ile çalışmalar ilk günkü gibi devam etmektedir. 

MüşteriOKOZMETİK
Proje Tarihi07 Ekim 2019

Düzenli Veri Takibi ve Analiz

Yapılan çalışma ile birlikte hizmet paketi içerisinde gerçekleştirdiğimiz, Düzenli Veri Analizi ve Takibi ile OKOZMETİK müşterilerine daha ulaşılabilir hale geldi. Gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde yapılandırılan websitesi hedef kitlesine doğrudan temas etmesi sayesinde, reklam ve bulunabilirlik maliyetleri artmadı ve reklam bütçesine harcanan Tanıtım ve Reklam giderleri %100 hedefleme ile daha verimli hale geldi.

%150 Kullanıcı Artışı

İnternette Bulunma

Güvenli Altyapı